Skocz do zawartości

Zdjęcie

Auto dla kobiety

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karo29

Karo29

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 86 postów

Napisano 31-03-2017 - 07:13

Polecacie takie auto dla kobiety z dwójką dzieci http://moto.gratka.p...1887905.html?mg ?Miałam już przez wiele lat Citroena i powiem szczerze, że nie mam się do czego przyczepić, auto służyło mi naprawdę fajnie, nigdy nie miałam żadnych przygód, a jeździłam sporo, bo i codziennie do pracy i na delegacje, dlatego właśnie zainteresowało mnie to ogloszenie. 

#2 ajrude

ajrude

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • LocationKatowice

Napisano 14-04-2017 - 07:03

renault Clio lub suzuki swift :)

#3 wylosowana

wylosowana

Member

• Members
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 18-04-2017 - 08:10

ja od przeszło 3 lat jeżdzę sharanem, i co to w ogóle za pytanie auto dla kobiety ;/

potrzeba Ci auta rodzinnego, a nie specjalnego dla kobiety ;)

#4 wypompowany

wypompowany

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 18-04-2017 - 08:37

no proszę, koleżanka w dużym autku - nie częsty widok na pl szosach

#5 arczik

arczik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisano 19-04-2017 - 12:04

do jakiej kwoty chcesz kupic samochod? to najwazniejsze pytanie, cos pewnie dobierzemy do tego

#6 misza

misza

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano 26-04-2017 - 08:34

Matiz :D

#7 arczik

arczik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisano 27-04-2017 - 12:03

Matiz to samochód, który skręca jak się wystawi rękę przez okno... Już lepiej Pande. ;)

#8 monikabert90

monikabert90

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12-07-2017 - 06:15

Dla kobiety bardzo często duże znaczenie ma wygląd auta. Niestety, nie zawsze firmy mają w swojej ofercie takie kolory aut, jakie satysfakcjonują płeć żeńską. Zawsze pozostaje jednak oklejenie samochodu. Na http://artgrafcars.p...ochodow-krakow/ możecie zobaczyć, jak takie realizacje mogą wyglądać. Prawda, że prezentują się całkiem nieźle? Firma ArtGrafcars korzysta z wytrzymałych folii o intensywnych kolorach, więc jeśli jakaś Pani zechce mieć auto w kolorze wściekłego różu, myślę, że nie będzie problemu żeby wykonać takie zlecenie ;)

#9 Olav

Olav

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14-07-2017 - 05:09

Swift będzie bardzo ok, tak samo mniejsze toyoty.

#10 natan66

natan66

Member

• Members
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 19-08-2017 - 03:30

Sprawdźcie sobie dostępne promocje na samochody na stronie http://www.master1.pl/promocje

na wybrane samochody są obniżki, można zdecydować się też na zakup starszego rocznika, na pewno będzie to tańsza opcja. Ja mam za sobą zakup pierwszego samochodu z salonu i muszę przyznać, ze to super sprawa, naprawy a autoryzowanym serwisie, to bardzo duża wygodna. Jak dysponujecie większą gotówką, to wydaje mi się, ze warto zainwestować w nowy samochód, zamiast ciągle dokładać do auta używanego, które niestety może się psuć, trudno jest przewidzieć, w jakim tak naprawdę jest stanie. Sprzedawcy bardzo dobrze potrafią ukrywać wady pojazdu o których nierzadko można dowiedzieć się dopiero po wykonaniu kilkudziesięciu czy kilkuset km.

#11 kalimara

kalimara

Member

• Members
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 06-09-2017 - 10:11

Małe i niewygodne auta nie do końca się nadają dla kobiety, a gdzie zmieszczą się zakupy, wózek dziecka? Nie, to musi być duże auto albo najlepiej kombi, a jak się boicie że będzie dużo paliło to zawsze można założyć w nim zestaw optima i jeździć na lpg

#12 keszose

keszose

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06-09-2017 - 06:05

ja bym polecił fiata 500 !

#13 kinga997

kinga997

Member

• Members
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 28-09-2017 - 10:20

Nie ma czegoś takiego jak "auto dla kobiety" ;) Samochody nie sa dostosowywane do płci ;) 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Partnerzy: dzieci-warszawa.pl | domwawa.pl | warszawa.cz