Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry fryzjer w Krakowie

88 odpowiedzi w tym temacie

#1 madzik

madzik

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 stycze 2010 - 01:03

proszę o radę w wyborze dobrego fryzjera z Krakowa - takiego, który będzie potrafił zrobić mi modną fryzurę, doradzić, dać wskazówki co do sposobu układania włosów, a przy tym nie zgarnie hiperkwoty za taką usługę. będę wdzięczna za wszelkie wskazówki pozdrawiam!! --- Kraków, jaki cennik teraz obowiązuje na 2010 rok, gdzie tanio zrobić trendy fryzurę? Niedziela, gdzie można wtedy skorzystać z usług ? Na jakiej ulicy najlepszy zakład fryzjerski? ( azory, ariańska, bronowicka, ulica borsucza, ul. Białoprądnicka, czarnowiejska, centrum, długa, dietla, galeria krakowska, karmelicka, krowoderska, kurdwanów, królewska, miłkowskiego, nowa huta, podgórze, pilotów, ruczaj, racławicka, rynek, starowiślna, wrocławska) Jakie są Wasze opinie?

#2 punia82

punia82

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 stycze 2010 - 04:20

Myślę, że całkiem ciekawie mogło by być w LOREAL'u na Czarnowiejskiej. Moja koleżanka się tam czesała i farbowała, ja też raz korzystałam z fryzury na bal i efekty były rewelacyjne. Ale nie są tani :(. Koleżanka za ostrzyżenie i farbowanie zapłaciła coś 120 zł. Ale podkreślam, że efekt był fantastyczny.

#3 flavia

flavia

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 stycze 2010 - 01:45

ja chodzę do fryzjera na osiedlu tysiąclecia blok nr 1 albo 2 nie pamiętam ale szyld jest bardzo zauważalny (taki "po-prl-owski"). trzeba poprosić o Panią Renatę. kobieta jest rewelacyjna. potrafi wyczyniać cuda z włosami ale zawsze dobierze naprawdę dobrą fryzurę. ma niesamowite wyczucie. Trochę fryzjerów już odwiedzałam bo mam słabe włosy ale Ona jest najlepsza. Takie jest moje zdanie.

#4 Ala

Ala

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 czerwiec 2010 - 11:48

Hej, ja natomiast chodzę do pani Gosi do salonu Atelier na Pędzichowie. Nie farbowałam jeszcze tam włosów, ale ze strzyżenia za każdym razem jestem zadowolona :)

#5 Guest_beautyforyou_*

Guest_beautyforyou_*
  • Guests

Napisano 11 czerwiec 2010 - 09:13

Witam, posiadam salon i mogę Pani pomóc. Przedłużam włosy przy uzyciu jednej z 13 metod, sama jestem instruktorką i prowadzę szkolenia w zakresie Przedłużania i zagęszczania włosów.

Przedłużenia wykonane ze 100% naturalnych surowców dają efekt pięknych, długich i gęstych włosów. Doczepione pasma są
miękkie, lśniące i przy odpowiedniej pielęgnacji przez cały okres użytkowania nie różnią się od włosów żywych.
Pielęgnacja nie powinna sprawiać żadnego problemu, ani zajmować więcej czasu niż przy żywych włosach. Włosy można
modelować, farbować, czesać w przeróżne fryzury.

Dla Pani mogę zaproponować kilka metod:

METODA KERATYNOWA (NA CIEPŁO)
Pasemka są mocowane do włosów za pomocą zgrzewów wykonanych klejem keratynowym lub żywicznym. Pozwala na
doczepienie dużej ilości włosów. Po upływie kilku miesięcy, gdy pojawi się odrost włosy należy zdjąć. Nie zawsze udaje się
odzyskać odpowiednią ich ilość, by założyć je ponownie.
Uwaga
Kilka dni przed przedłużaniem należy wykonać test uczuleniowy - założyć z tyłu 3-4 łączenia i ponosić 2-3 dni. Jeżeli nie
wystąpi reakcja alergiczna swobodnie możemy doczepić pasma na całej głowie.
Włosy przedłużone metodą na ciepło nosi się 2-3 miesiące. Łączenia zdejmuje się przy użyciu specjalnego removera.

Metoda na tulejki
Cienkie, podłużne tulejki zaciskane na 2 .Dyskretne, świetnie trzymają pasemka. Dobierane pod kolor odrostu włosów.
Metoda ta jest idealna do zagęszczania i przedłużania włosów cienkich i normalnych. Jest to metoda przedłużania włosów na
zimno, polegająca na doczepianiu pasm za pomocą małych metalowych tulejek do włosów naturalnych. Rozmiar tulejek, oraz
ich rodzaj dobiera się odpowiednio do grubości i struktury włosa

Tulejki termokurczliwe
Wykonane z tworzywa które pod wpływem temperatury kurczą się tym samym mocno zaciskają wokół pasemka. Nie wtapiają
się w strukturę włosa i nie powoduje jego naruszenia. Jest to metoda w wykonaniu analogiczna jak na tulejki czy ringi- pasmo
włosów żywych przeciąga się za pomocą specjalnego szydełka przez tulejkę, następnie wkłada końcówkę pasemka
przedłużającego i zgrzewa za pomocą zgrzewarki.
Czas noszenia ok 2,5 -3 miesięcy

metoda clip on/off – taśmy na klipsach
Najszybsza metoda przedłużania włosów- efekt widoczny w niespełna 30 minut. Bardzo popularna metoda przedłużania
włosów na spinki. Włosy na taśmie w dłuższych fragmentach bądź pasemkami wpina się za pomocą specjalnych małych
spineczek we włosy naturalne klientki. Dzięki tej metodzie można nie tylko przedłużyć i zagęścić włosy ale również nadać
fryzurze nowy charakter jak asymetria czy kolorowe pasemka. Polecany dla osób pragnących osiągnąć efekt przedłużenia na 1
dzień

Ewa Geraszek
508-091-281
beautyforyou.kontakt@gmail.com

Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłam.

#6 Guest_mimka26_*

Guest_mimka26_*
  • Guests

Napisano 12 sierpie 2010 - 07:53

Dziewczyny odradzam Wam Panią Monikę Jakielarz. Bylam umówiona na próbną fryzurę ślubną i te wlasciwą i zadzwonilam potwierdzic próbną i wtedy tez sie dowiedzialam laskawie, ze Pani Monika w dniu mojego ślubu ma szkolenie....Nie uczesze mnie oczywiscie. Gdyby nie moj telefon do Pani dowiedzialabym sie chyba w dniu slubu ze nie mam fryzjera. Jest to co najmniej niepowazne. Zostalam na lodzie i bez fryzjera.

#7 Guest_czarna_*

Guest_czarna_*
  • Guests

Napisano 13 padziernik 2010 - 04:42

FRYZJERKI Z NEO ZUZA I ANETA PRACUJĄ TERAZ W PRACOWNI FRYZJERSKIEJ PATER UL.KURNIKI5 jak by ktoś szukał dziewczyn:)

#8 Guest_Inka_*

Guest_Inka_*
  • Guests

Napisano 26 padziernik 2010 - 03:37

Dla mnie rewelacja to studio fryzur BS przy ul. Wrocławskiej. Poszłam tam zdesperowana, że już nic moim blond, przepalonym włosom nie pomoże, a wyszłam mega zadowolona. Byłam tam w sumie ze 4 razy i tylko utwierdzam się w przekonaniu, że warto! Polecam! Aha ceny nie są niskie, ale do przeżycia.

#9 Karolinaaa92

Karolinaaa92

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 padziernik 2010 - 10:45

ja polecam Salon Visage w Krakowie. Profesjonalna obsługa i bardzo wysoki standard:) Ze strzyżenia za każdym razem jestem bardzo zadowolona :) Wydaję mi się, że 30 zł za: Profesjonalne strzyżenie Pielęgnacja włosów poprzez zastosowanie maseczki regenerującej Modelowanie włosów, 15% zniżki na koloryzację włosów to się opłaca:) Pozdrawiam i polecam:)

#10 emillcia

emillcia

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 07:14

Mogę z czystym sumieniem polecić panią Basię z atelier Bernady jest mega profesjonalna , salon mieści się obok galerii Kazimierz na ul.Masarskiej,miesiąc temu robiłam u nich kolor niewiele podcinałam ponieważ za niedługo mam własny ślub.

#11 owianka

owianka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 12:36

Tez polecam Loreala na Czarnowiejskiej. Ostatnio sie tam scinalam i mialam modelowane wlosy. Efekt bombastyczny. Ceny wysokie ale czasami warto wiecej wydac i wygladac jak sie chcialo czy zaplanowalo niz potem plakac coby wlosy odrosly :)

#12 Emi345

Emi345

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 13 grudzie 2010 - 10:38

Chcąc odmienić sie po przyjeździe do Krakowa poszlam do fryzjera, żeby je odświezyc (blond). Tak mnie zagadali, ze pozwolilam sobie nalożyć farbę "zbliżoną" do naturalnego koloru :evil: :evil: Teraz mam prawie czarne wlosy i szlag mnie trafia. Źle trafilam.

#13 Guest_Karola_*

Guest_Karola_*
  • Guests

Napisano 17 grudzie 2010 - 11:26

Akademia Urody Tomasza Pietrzyka w dzielnicy wola duchacka - piaski nowe! rewelacja ja i moje koleżanki od pół roku tam chodzimy we 4tery i Pan Tomek to mistrz! ceny w sam raz znizki dla studentów ! polecam !!! wiecej informaacji tomaszpietrzyk.eu

#14 Emi345

Emi345

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 21 grudzie 2010 - 04:09

hee, ale za to Pan Fryzjer lśnil takim uśmiechem, że ho ho. Dostalam namiar na klinikę, w której uzyskal taką klawiaturę. Dlatego nie zareklamowalam farbowania, tylko ladnie zaplacilam i nastepnym razem będzie rabat

#15 CentrumOpieki

CentrumOpieki

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 grudzie 2010 - 01:08

ul.Królewska obok STS

#16 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 11 luty 2011 - 10:49

Ocean Urody Bronowicka 54, salon godny polecenia, chodzę tam do fryzjera do pani Ani i jestem bardzo zadowolona w okolicach Bronowic nie ma lepszej fryzjerki, już chyba byłam w każdym salonie w tej okolicy. Pracują na kosmetykach Joico i osobiscie jestem bardziej zadowolona niż z L'oreal, można poszukać strony internetowej tam jest wszystko opisane, ceny też nie są wysokie i dużo promocji

#17 Guest_Ewelina_*

Guest_Ewelina_*
  • Guests

Napisano 16 luty 2011 - 04:42

Witam i gorąco polecam Atelier urody styl ul.Boh.Wrzesnia76. Miałam tam wykonany makijaż oraz fryzurę na studniówkę i efekty przeszły moje oczekiwania ,porostu rewelacja. Moja mama osóbka dość kapryśna i ciężko jej dogodzić w kwestii koloru oraz fryzury ,po wizycie w tym salonie wróciła do domu tak :D a tata zrobił ;) na co mama odpowiedziała za komplementy :oops: .Dlatego z czystym sumieniem możecie się dziewczyny i panie udać pod wskazany adres a na pewno nie będziecie zawiedzione.

#18 grzes123

grzes123

Member

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 01 marzec 2011 - 05:19

A czy ktoś zna fryzjera, który potrafiłby wymyślić jakąś oryginalną fryzurę?

Nie taką jaką ma wiele osób, tylko jedyną i niepowtarzalną.

Po prostu żeby czuł i lubił swoją pracę i czasem eksperymentował :D

#19 Guest_Iga_*

Guest_Iga_*
  • Guests

Napisano 07 marzec 2011 - 10:56

Kosmetyka w Oceanie Urody przy Bronowickiej 54 tez jest super! Mają świetne promocje. Własciwie co miesiąc inne i naprawdę warto tam się udać :) Robiłam tam peeling kawitacyjny kilka razy i przymierzam się do mikrodermabrazji dla wyrównania skóry. POLECAM!

#20 Guest_Simba_*

Guest_Simba_*
  • Guests

Napisano 14 marzec 2011 - 10:23

polecam salony Maniewski - wielu dobrych fryzjerów, bardzo profesjonalni a do tego mili i sympatyczni.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Partnerzy: dzieci-warszawa.pl | domwawa.pl | warszawa.cz