Skocz do zawartości

Szukam podologa w Krakowie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Annar_*

Guest_Annar_*
  • Guests

Napisano 24-11-2014 - 06:15

Często wrastają mi paznokcie u stóp. Nieprzyjemna sprawa - czy orientujecie się może gdzie w KrK przyjmuje jakiś dobry podolog?

#2 Guest_nigteczka_*

Guest_nigteczka_*
  • Guests

Napisano 24-11-2014 - 01:54

Wiem co czujesz. Sama walczyłam z wrastającym paznokciem rok temu. Bardzo duży ból :( Niestety było to z mojej winy ponieważ w nieodpowiedni sposób obcinałam paznokcie. Głupi musi potem cierpieć... 

Chodziłam do ośrodka medycznego OSTEOMED  ( ma placówkę na ulicy Kazimierza Wielkiego 57). Jak chcesz to dam telefon: tel. (012) 423-40-43,

Jestem bardzo zadowolona. Bardzo obawiałam się ,ze leczenie będzie bolało jednak okazało się to nie takie straszne jak sądziłam :) Zostałam bardzo miło potraktowana oraz udało mi się pozbyć problemu. 

#3 Karo29

Karo29

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 86 postów

Napisano 05-06-2017 - 09:50

Może zanim uda Ci się umówić na wizytę sama spróbuj zmiękczyć skórki i paznokcie preparatami, które również używane są właśnie w gabinetach podologicznych. Ja mogę polecić UNGUISAN Tynktura zmiękczająca, wszystkie informacje o nim znajdziesz tutaj https://www.callusan...ra-zmiekczajaca i zapewniam, że zobaczysz różnicę, jak tylko go użyjesz.

#4 GosiaS

GosiaS

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 49 postów

Napisano 11-07-2017 - 11:14

Sama miałam bardzo duże problemy z pękającymi piętami. Stosowałam bardzo wiele różnych środków i nic mi nie pomagało. bez znaczenia czy były to środki bardzo drogie czy tanie :(

Pomogla dopiero wizyta u podologa, Opracowali mi skórę na piętach. Zaproponowali zabieg odżywczy oraz co najważniejsze doradzili mi kilka zasad według których powinnam postepować na co dzień. Jeśli również macie takie problemy to jak najbardziej polecam! 

https://podolodzy.pl...ch-piet-27.html

#5 kilian

kilian

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Locationkraków

Napisano 18-07-2017 - 05:21

Może zanim uda Ci się umówić na wizytę sama spróbuj zmiękczyć skórki i paznokcie preparatami, które również używane są właśnie w gabinetach podologicznych

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Partnerzy: dzieci-warszawa.pl | domwawa.pl | warszawa.cz