Skocz do zawartości

Szkoła języka w Krakowie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Werka_*

Guest_Werka_*
  • Guests

Napisano 20-10-2014 - 01:35

Chciałabym nieco podszkolić swój angielski i zastanawiam sie nad wyborem odpowiedniej szkoly. zalezy mi praktycznosci kursu i zajechac nativami, zeby troche akcentu podlapac :) mozecie jakas polecic?

#2 Guest_Karolina_*

Guest_Karolina_*
  • Guests

Napisano 20-10-2014 - 08:35

fajny pod tym wzgledem jest Lincoln bo na zajeciach nie mowisz praktycznie w ogole po polsku i wlasnie jest duzo lkcji z native speakrem. ja bylam bardzo zadowolona z wyników :)

#3 Guest_jaja_*

Guest_jaja_*
  • Guests

Napisano 27-01-2015 - 02:51

Czytam dużo pozytywów o speak up - droga jest ta szkoła?

#4 zosia88

zosia88

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 83 postów

Napisano 10-02-2015 - 09:15

Chodził ktoś do Lincolna na Business English? Zastanawiam się właśnie nad znalezieniem dobrej szkoły z Business English

#5 Guest_Eryk_*

Guest_Eryk_*
  • Guests

Napisano 03-03-2015 - 09:49

Zosiu, ja chodzę do Lincolna na Business English. Bardzo dobry kurs - polecam.

#6 zuziek111

zuziek111

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27-01-2016 - 05:05

Ja Ci polecę naukę angielskiego online. Np.szkoła , oferuje Ci naukę z lektorami z Polski,UK i USA. Ni marnujesz czasu na dojazdy do placówki, masz stały kontakt z innymi uczniami. Na zapisanie się na zajęcia nie musisz zbyt długo czekać, a koszt lekcji to tylko 20 zł za godzinę.

#7 pitarek

pitarek

Member

• Members
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 11-07-2017 - 09:52

Jest ich bardzo wiele chociaż jestem zdania,ze nauka online nie zawsze jest taka dobra.  Trzeba mieć kontakt z drugą osoba, żeby nauczyć się dobrze rozmawiać.....

Ze swojej strony mogę polecić Speak up. Mają fajnych nauczycieli, sporo zajęć z native speakerami ( tak wiec można zobaczyć jak rozmawia nam się z osobami, dla któych angielski jest jedzykiem rodzimym).

Poza tym nie jest tam drogo. Mają tam teraz promocję,ze przy zakupie całego kursu dostaje się 3 miesiące za 1 zł. 

#8 Olav

Olav

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14-07-2017 - 05:12

Sam szukam dobrej szkoły angielskiego.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Partnerzy: dzieci-warszawa.pl | domwawa.pl | warszawa.cz