Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najmniej zakorkowane miasto

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 stefan

stefan

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02-11-2013 - 12:27

Na stronie: monitoring-gps.net/varia/zakorkowane-ulice.aspx piszą, że rzekomo Kraków jest najmniej zakorkowanym miastem w Polsce! Ze średnią prędkością trzydziestu dwóch kilometrów na godzinę plasujemy się na czele listy dziesięciu miast, które zbadano. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć... :) Kraków najmniej zakorkowanym miastem Polski!? Codziennie muszę dojeżdżać na zajęcia z Mogilan (to jest pod Krakowem na południu) i zajmuje mi to nieraz nawet prawie półtorej godziny! Co o tym sądzicie? To jakaś ściema czy faktycznie jest u nas lepiej niż w innych miastach?

#2 gordon

gordon

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 02-11-2013 - 06:30

Coś mi to nie pasuje do rzeczywistości na krakowskich drogach... W nerwlargicznych miejscach Kraków to bardzo zakorkowane miasto.

#3 carmena27

carmena27

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano 16-09-2015 - 12:56

Chyba mocno nieaktualne dane :) Kraków jest jednym z najbardziej zakorkowanych miast w naszym kraju... niestety.

#4 hiszpanka

hiszpanka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17-09-2015 - 04:46

Ogolnie statystyki dotyczące 2015 są pod ty względem słabe dla Krakowa. "Poprawę sytuacji na drogach mogą zauważać tylko mieszkańcy Poznania. Poznan dwa lata temu wypadła zakorkowane podium – za to wszedł na nie Wrocław. Mało płynny ruch wciąż jest bardzo silnie odczuwalny również w Warszawie i Krakowie. Grono tych mniej zakorkowanych miast to nadal przede wszystkim Katowice, Łódź i Gdańsk, który". Jak widać te dane są przestarzałe. Kraków zawsze był zakorkowany i odczuwalne jest bardzo przez mieszkancow.

#5 Paulsky

Paulsky

Member

• Members
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 30-09-2015 - 03:23

To w takim razie chodzi chyba o jakiś innych Kraków, bo ten który znam jest zakorkowany.

#6 arczik

arczik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisano 04-05-2017 - 12:03

Kraków zawsze stoi!! Strona już leży, więc pewnie się pokapowali :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Partnerzy: dzieci-warszawa.pl | domwawa.pl | warszawa.cz