Skocz do zawartości

NC Plus rozwiązanie, wypowiedzenie umowy

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 23 marzec 2013 - 11:04

Telewizja NC+ a zerwanie, rezygnacja z umowy.
Jak szybko rozwiązać umowę z NCplus, żeby nie płacić kary? Macie jakiś sprawdzony sposób jak zerwać ten związek?

#2 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 25 marzec 2013 - 11:49

Jeśli korzystasz z oferty migracyjnej to zrezygnować możesz bez problemu, a jeśli nie migrujesz i chcesz zrezygnować to już są problemy, jak wszędzie. Nie oddadzą cie bez walki. :mrgreen:

#3 Guest_qmamczacze_*

Guest_qmamczacze_*
  • Guests

Napisano 25 marzec 2013 - 06:23

Witam, ja przed chwilą po 30 minutowej rozmowie i ciągnięciu za język konsultanta dowiedziałem się że będę mógł zrezygnować bez kosztów.
mam teraz c+ z canalplusem i hbo, zmiania się coś od 5 kwietnia i nie będzie canal +, canal+ film, itd..... czyli nie będą mogli mi świadczyć usługi na którą podpisałem umowę .... więc ich problem ;)

tv 3D zostanie ;))))

#4 Guest_filemon_*

Guest_filemon_*
  • Guests

Napisano 27 marzec 2013 - 03:36

ja wzialem wzór umowy na czas nieokreslony w związku z ofertą migracyjną z której nie jestem zadowolony

/Data i miejscowość/

Rezygnacja z umowy o świadczenie usług

Oświadczam, iż rezygnuję z umowy o świadczenie usług nr /numer umowy/ zawartej w dniu /data/ i wnoszę o jej rozwiązanie z zachowaniem oznaczonego w umowie okresu wypowiedzenia.

Z poważaniem,
/imię i nazwisko/

/adres/
nr abonenta: /nr abonenta/

#5 Guest_klakson_*

Guest_klakson_*
  • Guests

Napisano 27 marzec 2013 - 10:29

wysyłam wypowiedzenie umowy z nc+, w związku z pismem z 25.03, jakie wszyscy z n i c+ otrzymają

miasto data

Dotyczy umowy nr ...............
Numer Klienta ....................

Rezygnacja z umowy o abonament

W związku ze zmianą warunków umowy od 1 maja 2013, niniejszym wypowiadam umowę o świadczenie usług nr XXXXXXXX, zawartą w dniu XX-XX-XXXX, bez zachowania okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na dzień na 30 kwietnia 2013.

Z Poważaniem
imie i nazwisko

#6 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 28 marzec 2013 - 02:48

Wielu klientów telewizji N zostało zniechęconych oszukaniem ich co do możliwości oglądania LM i LE, gdy zawierali umowy pod koniec 2012, do grudnia mieli możliwość wybrać sobie do oglądania dowolny mecz, od lutego już nie ma tego. A teraz mecze LM upchną w najdroższe pakiety.
Czuję sie oszukany taką praktyką, nie pozostaje mi nic innego jak rezygnować.

#7 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 28 marzec 2013 - 03:14

Na jakąkolwiek reakcję nc+ już specjalnie nie czekam - przechodzę na DVB-T oraz weebTV .

#8 Guest_grab_*

Guest_grab_*
  • Guests

Napisano 28 marzec 2013 - 03:34

Lepiej złożyć wypowiedzenie w APS, czy wysłać listem? Jak pójdę do tego APSu to pokręcą coś w systemie.
Ciekawe czy mozna się wybrać do ich siedziby i osobiście wręczyć im papier.

#9 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 06 kwiecie 2013 - 08:48

Podobno utrudniają składanie wypowiedzenia w nc+, ktoś może potwierdzić?

#10 Guest_oolka_*

Guest_oolka_*
  • Guests

Napisano 10 kwiecie 2013 - 08:25

Wczoraj miałam przyjemność wysłać rezygnację z kanałów, które o tej pory miałam w połączeniu z Orange. Przeżyję.

Z uwagi na to, że zostały złamane warunki Umowy przez ITI Neovision, mogę żądać również od nich zapłaty kary w wysokości 350 zł, co też zrobiłam. Ciekawa jestem, kiedy zapłacą.

Przejrzyjcie umowy, które z nimi podpisaliście.
Może znajdują się w nich zapisy o terminach, w których uprzedzają o zmianach? Czyli np. że informacja o zmianie oferty programowej w pakiecie musi być przekazana klientowi co najmniej 14 dni, a zmiana warunków Umowy musi zostać podana do wiadomości klienta co najmniej miesiąc wcześniej (opłata jak najbardziej należy do warunków Umowy).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Partnerzy: dzieci-warszawa.pl | domwawa.pl | warszawa.cz