Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobra wypożyczalnia samochodów w Krakowie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

#81 adam289

adam289

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07-08-2015 - 08:29

Du ży wybór sportowych i luksusowych samochodów znajdziesz tutaj – fast-cars.pl . Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że warto im zaufać. Nie przepłacisz bo ceny oferują bardzo rozsądne. No i co dla mnie najważniejsze – mają dobre podejście do każdego klienta.

#82 Euzebi87

Euzebi87

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25-08-2015 - 09:17

ja znam taką- https://comfortcar.pl/pl. Najlepsza obsługa, ale może ktoś jest w stanie polecić równie godną uwagi?

#83 TomaszWw

TomaszWw

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27-08-2015 - 10:55

Byłem bardzo zadowolony z wypozyczalni CarFree. Mają bardzo rozsądne ceny. Po skorzystaniu z ich usług po raz kolejny z rzędu dostałem duży rabat. Miła obsługa.

#84 fenrir

fenrir

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28-08-2015 - 12:51

jako "godną uwagi" ;) mogę polecić sprawdzoną przeze mnie wielokrotnie wypożyczalnie z Krakowa, dostaje się spory rabat wynajmując przez internet na stronie: http://carnet.pl/kon...ochodow-krakow/

#85 Alec

Alec

Member

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 01-09-2015 - 09:33

Tylko trzeba uważać, żeby czasami nie uszkodzić jakiegoś drogiego samochodu.

#86 Kamika

Kamika

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 07-09-2015 - 09:48

Fenrir dzięki za link, bo własnie byliśmy ekipą w Krakowie i za po przeczytaniu postu, wynajęliśmy auto z http://carnet.pl/kon...mochodow-krakow. :) ładne, zadbane i bez limitu kilometrów :) Wyszło bardzo niedrogo, a spodziewaliśmy się wyższych cen. Na miejscu pani wytłumaczyła nam wszystko, co się tyczy ubezpieczenia, cen itp. Gdybyśmy wiedzieli że to taka łatwa sprawa, to nie marnowalibyśmy 2 tyg szukania firm w necie i nie martwilibyśmy się jak co ile :)

#87 filipZk

filipZk

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14-09-2015 - 01:16

Jak dla mnie to najlepsza opcja jest Nice Car. Dobre warunki, kaucja nie jest zbytnio wysoka - raczej w normie. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mila obsluga. Ponadto jets tam brak limitow kilometrow. Wiele razy polecalem ta firme znajomym, ktorzy firma przyjezdzali w delegacje i zawsze byli zadowoleni i sa raczej tam stalymi klientami.

#88 fenrir

fenrir

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23-09-2015 - 12:48

przepraszam co ma wypozyczalnia samochodow do ubezpieczen? :D

wynajmowalem kiedys ich auto na tydzien i wszystko bylo ok, zaplacilem jezdzilem oddalem raczej nikt mnie nie oszukal i nie nie jestem pracownikiem poprostu szukam teraz innej wypozyczalni i przez przypadek trafilem na ten post i nie moge sie powstrzymac zeby odpowiedziec :D szczegolnie ze naprawde zlego slowa nie moge powiedziec a na dodatek auto bylo nowe a to sie rzadko zdarza ;]

Kolego ma i to dużo, bo jak nie ma auto ubezpieczenia a stukniesz ty lub ktoś ciebie to masz po kieszeni..  Możesz 100 razy wynająć auto i nie martwić się o ubezpieczenie a za 101 stukną cię i co wtedy? Sprawdziłem http://carnet.pl/kon...-slask/katowice i przynajmniej wiem, ze tam nie musze się o nic martwić, bo ubezpieczenie jest.

#89 Paulsky

Paulsky

Member

• Members
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 30-09-2015 - 03:17

Ciekawe jakie samochody są pożyczane najchętniej?

#90 pitarek

pitarek

Member

• Members
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 13-10-2015 - 12:14

Pewnie te mniejsze. Zużywają o wiele mniej paliwa oraz o wiele łatwiej jest nimi parkować. Cena równiez jest w wypożyczalniach o wiele niższa niż w przypadku wiekszych autek. Sam kilka razy już korzystałem z usług wypożyczalni samochodów. Mogę Wam polecić szczególnie Avisa. Mają tam dobre ceny na samochody, wszystko jest nowe oraz często mają różne promocje. Na przykład w weekendy samochód można u nich wynająć już w cenie niższej niż 100 zł na dwa dni. 

#91 irra

irra

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14-10-2015 - 08:30

Pewnie na weekendy najwięcej chętnych - turyści.

#92 jarek77

jarek77

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27-11-2015 - 10:47

niezłą ofertę mają tutaj www.facar.com.pl, korzystaliśmy z ich usług w  wakacje i byliśmy bardzo zadowoleni. W ogóle taki wynajem samochodu to fajna opcja bo można więcej zwiedzić

#93 carmena27

carmena27

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 04-12-2015 - 12:41

Dobra wypożyczalnia samochodów w Krakowie to http://www.carminesr...krakow-lotnisko mająca zróżnicowaną flotę samochodów, także tych luksusowych. Wynajem samochodów nie tylko obsługuje lotnisko, ale także wypożycza auta na róznego rodzaju eventy.

#94 Azerus

Azerus

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13-12-2015 - 06:10

Zarezerwowałem na wczoraj wieczorem samochód przez strone jednego polskiego pośrednika. Jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się na miejscu ze nie ma dla mnie auta! Na szczescie udalo mi sie wynajac auto na www.gold-rent.pl Co prawda inne niz pierwotnie planowalem ale i tak dobrze ze w ogole cos wynajalem. Odradzam posrednikow, strata czasu i pieniedzy. Jakbym nic nie wynajal to bym chyba spal na lotnisku!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Partnerzy: dzieci-warszawa.pl | domwawa.pl | warszawa.cz