Skocz do zawartości

Romantyczny weekend w krakowie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_aniaania_*

Guest_aniaania_*
  • Guests

Napisano 06-10-2014 - 01:42

mnie mąż kiedyś do krakowa zabrał do hotelu efekt express ;) nie jest w samym ścisłym centrum, ale samochodem tak naprawdę 5 minut :) a cicho i spokojnie ;) bez gwaru. Warunki świetne.

#22 Ragatan

Ragatan

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26-03-2015 - 08:11

A czemu akurat Kraków? Sama jestem z Krakowa, ale z moim na romantyczny weekend zamierzamy wybrać się gdzieś inadziej. Zróbcie coś szalonego, będzie co wspominać. ;)

#23 niziołek

niziołek

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 91 postów

Napisano 23-08-2016 - 09:11

jeżeli stawia się na romantyczne miejsce gdzie można usiąść, zjeść i napić się pysznej kawy to zdecydowanie kawiarnia Lajkonik. Jak dla mnie jest to po prostu raj! Mam zamiar zabrać tam dziewczynę na randkę i już wiem, że nie mam się o co martwić bo ten kameralny klimat kawiarni zrobi cuda :) Jeżeli faktycznie ktoś stawia na inne miejsce niż krk to kawiarnie te mają swoje oddziały jeszcze w http://www.lajkonik-...nasze-piekarnie

#24 Aligator20

Aligator20

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisano 18-05-2017 - 01:49

Wszyscy wiedzą, po co wiele osób przyjeżdża na weekendy do Krakowa. Tutaj można spotkać tyle przypadkowych znajomości seksualnych, ile nie spotka się w innych miejscach. Jeśli Wam też zdarzyła się taka przygoda i zostały Wam "nieprzyjemne" objawy, to najlepiej zbadajcie się na drożdżycę. W https://drwenerolog....zyca-kandydoza/ możecie zamówić test. Następnie wysyłacie go anonimowo do Gdańska i tam w laboratorium badają Wasze wyniki. Nie bagatelizujcie tego. 

#25 senny

senny

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 04-07-2017 - 01:24

Kraków to piękne miasto przyciągające rzesze turystów. Mnie osobiście ogromnie się podoba w sezonie turystycznym spora liczba artystów wszelkiego pokroju na rynku. To tworzy niezwykłą mozaikę ludzkich osobowości.

Na pewno romantyczny wieczór można super spędzić w hotelu Witek na obrzeżach Krakowa. Koniecznie wypróbujcie na przykład saunę - można sobie niewielkim kosztem wykupić saunę we dwoje.

hotel_witek_logo_D.jpg

+48 12 66 23 500

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Partnerzy: dzieci-warszawa.pl | domwawa.pl | warszawa.cz