Skocz do zawartości

Romantyczny weekend w krakowie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Ja_*

Guest_Ja_*
  • Guests

Napisano 22-12-2010 - 12:46

Witam. Potrzebuje pomocy mieszkancow Krakowa! Wlasnie obchodze ze swoim chlopakiem druga rocznice. Chce go zabrac do Krakowa na romantyczny weekend. Nalezy mu sie to po tym ze ze mna wytrzymal ( przez ostatnie 3 miesiace bylam dla niego tak okropna ze kazdy inny by mnie zostawil) na szczescie juz jest ok i chce mu to wynagrodzic i cieszyc sie tym dniem. Sa w ofercie hoteli jakies romantyczne komnaty ale doba 700 zl. Chcialam go zabrac na dwa dni z jednym noclegiem ale za jakies max 500 zl. Jakis ladny pokoj, duza wanna, kolacja przy swiecach itp. Kiedys byla taka oferta na groupon no ale przepadło.. HELP gdzie moge cos takiego znalezc??

#2 Guest_Sylwia_*

Guest_Sylwia_*
  • Guests

Napisano 11-01-2011 - 01:04

Witam,

Romantyczny wyjazd dla dwojga? - myślę że najbardziej magicznym miejscem jest Stary Kazmierz w Krakowie..
Obecnie pracuję w jednym z tutejszych hoteli,
zapraszam was serdecznie do Aparthotelu Spatz na ulicy Miodowej 11..
możecie spotkac się tutaj z miłą atmosferą, nowoczesnym wystrojem wnętrz oraz odnaleść coś dla siebie w super niskich cenach...

Romantyczny wyjazd - wiem że ja i moi koledzy zagwarantują pakiety i niespodzianki tak aby każdy pobyt był wyjątkowy :):) :)

Mam nadzieję - DO ZOBACZENIA !!
Wystarczy zadzwonić 012 424 01 00 / spatz.pl
Zapytajcie o Sylwię a dostaniecie 10 % off :)

Sylwia.

#3 Obustronny

Obustronny

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 27-01-2011 - 04:21

Popieram Panią Sylwę , magiczny jest ten Krakowski Stary Kazimierz...długi spacer ( nawet w chłodny wieczór ) myślę że zapadnie Wam na długo w Waszych głowach a niezapomniane widoki ogrzeją całą atmosferę , zresztą...czy z ukochaną kobietą/mężczyzną jest kiedykolwiek zimno ;) ?

#4 Guest_malutka_*

Guest_malutka_*
  • Guests

Napisano 18-02-2011 - 05:02

Ja ze swoim chłopakiem spędziłam walentynki w hotelu Orient Geovity.
Przyjemny pokój. Kolacja w restauracji hotelowej bardzo smaczna - było z czego wybierać - bogate menu.
Słyszałam, że mają basen i bilarda ale nie sprawdzaliśmy. Zastanawiam się czy nie wybrać się do nich znowu na dzień kobiet :D

#5 kotarka

kotarka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15-03-2011 - 10:58

Myślę, że znalezienie odpowiedniego miejsca w Krakowie na romantyczny weekend nie jest problemem, ale dla osób, które są z innego miasta i nie znają aż tak dobrze Krakowa najlepszą opcją są hotele, hostele, itp. w centrum. Świetnym miejscem jest Old Town Hostel, w którym można spędzić spokojnie czas, kamienica jest w starym, klimatycznym stylu i ma niewiele pokoi z bardzo dobrymi warunkami. Jest na Placu Szczepańskim także tuż obok rynku.

#6 Guest_aria_*

Guest_aria_*
  • Guests

Napisano 18-05-2011 - 09:51

Też nocowałam w Old Town Hostelu! Niestety, nie był to romantyczny wyjazd, tylko zwykła wycieczka, ale miejsce zdecydowanie ma odpowiedni potencjał i atmosferę! :) A jeżeli chodzi o romantyczność - to jest tak bardzo w centrum, że masz do wyboru mnóstwo fajnych knajpek, więc pozostaje tylko problem z decyzją ;) No, i ceny są dość niskie, więc będzie można wykorzystać resztę funduszy na różne atrakcje :) A gdzie jak gdzie, ale w Krakowie ich pełno :)

#7 potrostek

potrostek

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 30-11-2012 - 03:32

tak.. Kraków jest romantyczny... spacery po starym mieście a jak się zapuścicie gdzieś dalej to mniej znane knajpki pochowane po katach uliczkek :) coś pieknego!
www.NajlepszeObrazy.pl

#8 TinTin

TinTin

Member

• Members
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 19-02-2013 - 09:03

A co powiesz na romantyczny wieczór we dwoje w ekskluzywnym apartamencie w centrum Krakowa oraz wykwintną kolacją i butelką dobrego wina? Jeśli interesuje Cie takie rozwiązanie zobacz sobie na spam tam znajdziesz coś dla siebie.

#9 Guest_gotoheaven_*

Guest_gotoheaven_*
  • Guests

Napisano 20-02-2013 - 11:55

kurcze jak ja bym chciała, żeby mi ktoś zafundował taki wyjazd do Krakowa. A jeśli chodzi o Hotele, myślę, że bardzo dobrze na taki wyjazd się nadaje Hotel Niebieski na Salwatorze. Elegancki Hotel, doskonałe jedzenie i jest spa. Czy można oczekiwać czegoś więcej?

#10 TinTin

TinTin

Member

• Members
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 31-03-2013 - 04:31

gotoheaven, mówisz i masz, na profilu na facebooku Palace Apartments Kraków masz do wygrania pobyt w luksusowym apartamencie w centrum Krakowa, nic tylko brać.

#11 Guest_Krystianek_*

Guest_Krystianek_*
  • Guests

Napisano 07-05-2013 - 12:54

".....Romantyczny wyjazd - wiem że ja i moi koledzy zagwarantują pakiety i niespodzianki tak aby każdy pobyt był wyjątkowy :):)...." Pani Sylwi, czy mam przez to rozumieć, że na romantyczny weekend do Waszego hotelu mogę przyjechać sam i za sprawą Pani, jak i innych pracowników stanie się on bardzo wyjątkowy? Ciekaw jestem co dokładnie wchodziło by w pakiety i niespodzianki, czy mozliwym jest bym trafił na bardzo gościnne osoby, dzięki którym spędzę niezapomniane chwile? Przyznam szczerze, że bardzo zainteresowały mnie Pani słowa i jeśli w jakikolwiek sposób nie uraziłem Pani moją bezpośrednią wypowiedzią, chętnie uzyskam więcej informacji na omawiany temat. Gorąco pozdrawiam i mam nadzieję do usłyszenia, a kto wie może nawet i do zobaczenia.

#12 7tomas7

7tomas7

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24-05-2013 - 06:08

Polecam udać się na spacer po Starym Kazimierzu. Jest tam spokojnie, można miło spędzić czas. Potem jakaś spokojna kawiarenka i jest romantycznie :)

#13 PawMar

PawMar

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29-06-2013 - 12:22

Ja polecam Europa-SPA w miejscowości Trzęsacz, blisko Krakowa...bez problemu można dojechać, do miasto na wieczór.. Ale generalnie jest mnóstwo miejsc, żeby fajnie spędzić ten czas. Wejdź sobie np. na holidio.pl i poszukaj czegoś, co będzie odpowiadało Tobie jak i Twojemu portfelowei.. :) generalnie jest mnóstwo miejsc fajnych miejsc, trzeba tylko trochę poprzeglądać i na pewno coś wybierzesz.. Myślę też, że byłoby łatwiej, gdybyś już wypatrzyła sobie kilka najbardziej odpowiednich dla Ciebie miejsc a później zwróciła się z pomocą w wyborze jednej z nich..bo będziesz miała pewność, że oferta ta będzie w Twoim guście i zasięgu finansowym:) 

#14 Guest_szumilas_*

Guest_szumilas_*
  • Guests

Napisano 30-07-2013 - 09:44

zależy co kto lubi, ale dla mnie Kraków jest tak niesamowitym miejscem, że nie ważne, gdzie się pójdzie jest super i pięknie, ale myślę, że dobrze byłoby pospacerować plantami, zobaczyć rynek może na Wawel, a jak zgłodniejecie to koniecznie na obiad do Restauracji Augusta. Dla mnie nie ma bardziej klimatycznego miejsca niż ta właśnie restauracja. No i wiesz jest tuż przy kładce Bernatce, gdzie zakochani przypinają kłódki, a to tworzy dodatkowy klimat. 

#15 Guest_Monika_*

Guest_Monika_*
  • Guests

Napisano 07-08-2013 - 01:57

W tym roku mój chłopak zabrał mnie do Krynicy Zdrój - piękna miejscowość, niby górska ale dość cicha, jednak wstyd się przyznać najbardziej podobał mi się hotel - Czarny Potok ze spa i basenem świetnie się bawiliśmywink.gif także polecam jako alternatywę

#16 Guest_Ariel_*

Guest_Ariel_*
  • Guests

Napisano 14-10-2013 - 05:01

W samym Krakowie nie polecam szukac noclegu... ogólnie wiadomo miasto, centrum. Znam jedno super miejsce na obrzeżu miasta, ze wspaniałym widokiem i chyba najlepszym wyposażeniem. Cena jest znacznie niższa niż za podobne standardy zapłacicie w samym Krakowie. Proszę tutaj link do tego miejsca bialaakacja.pl/

Ogólnie na romantyczny wypad w sam raz :) Bo spokojnie niż w mieście :) Mam nadzieję, że pomogłem Pozdrawiam.

#17 Guest_magic_*

Guest_magic_*
  • Guests

Napisano 15-10-2013 - 10:45

no niby tak, że jak centrum to będzie drogo, ale z drugiej strony też bez sensu ulokować się gdzieś na obrzeżach, wtedy się nie poczuje tej wyjątkowej atmosfery, jaka panuje w mieście. Ja chętnie spędziłabym weekend w Hotelu Niebieskim, jest naprawdę świetny, elegancki. No i do centrum też niedaleko. 

#18 Guest_Gość_*

Guest_Gość_*
  • Guests

Napisano 02-12-2013 - 10:58

Ja polecam HOTEL GÓRSKI RAJ  w Koninkach, niedaleko Mszany Dolnej. Tak jakby pośrodku Krakowa i Zakopanego. Tanio jak na ceny pakietów romantycznych w innych hotelach a można spędzić baaardzo miłe chwile, pyszne jedzenie, dobra obsługa. Zapraszam!!!

#19 cricket

cricket

Member

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 03-12-2013 - 01:21

tak.. Kraków jest romantyczny... spacery po starym mieście a jak się zapuścicie gdzieś dalej to mniej znane knajpki pochowane po katach uliczkek :) coś pieknego!

Np. spracer po Błoniach podczas derb Krakowa...

#20 Guest_memory_*

Guest_memory_*
  • Guests

Napisano 24-06-2014 - 12:43

o rany widać, że pomysłów wam nie brakuje, żeby było romantycznie, ale coś w tym jest, że Kraków jest bardzo magicznym i romantycznym miejscem. My zatrzymaliśmy się w tym bwoldtown bardzo ładny, sprzyja romantycznemu klimatowi, i spacerowaliśmy i po Kazimierzu i po rynku. Było naprawdę fajnie 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Partnerzy: dzieci-warszawa.pl | domwawa.pl | warszawa.cz