Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kraków sklep z grami

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 krokus

krokus

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3474 postów

Napisano 05-04-2010 - 03:55

Sklepy z grami komputerowymi, planszowymi, RPG itp. w Krakowie ( np. ulica garbarska, batorego, centrum, nowa huta)

Najlepszy, dobry, tani, ceny, sprawdzony sklep. Co, gdzie kupić? Wasze opinie:

#2 Guest_MichalOO_*

Guest_MichalOO_*
  • Guests

Napisano 01-06-2011 - 09:19

ja laze do nogame na kijowska , chyba najwiekszy sklep w krakowie.

#3 Guest_Raven_*

Guest_Raven_*
  • Guests

Napisano 21-01-2012 - 11:36

Ja jednak wole Gekona ceny są niższe i co jakiś czas trafiają się promocje w dobrych cenach , nogame też ok ale mimo to w gekonie ceny ciutke niższe i bardziej moim zdaniem korzystne wymiany gier

#4 Guest_Zakopower_*

Guest_Zakopower_*
  • Guests

Napisano 01-02-2012 - 07:54

No nie do konca z tymi cenami to racja , nogame ma nizsze ceny na uzywane na 100% i targowac sie mozna. Zdazylo mi sie kupic tam gre uzywana, odsprzedajac potem w gekonie wzialem za nia wiecej niz dalem. Zreszta na dzis BF3 - 135zl !

#5 Guest_kerim_*

Guest_kerim_*
  • Guests

Napisano 19-04-2012 - 10:09

najwięcej tytułów ma sklep w Hucie - GAMESOFT,
a i jak wymieniasz to Ci dupy nie złoją ,najlepiej założyć karte klijenta to wtedy wymianki sie naprawde opłacaja ,nawet po 10 za nowości!!

#6 Guest_dissdia_*

Guest_dissdia_*
  • Guests

Napisano 02-05-2012 - 07:53

Ee tam. Nogame i gekon ilosci maja podobnie. W nogame konsol wiecej i tansze. W hucie bylem i powiem ze to pomylka nie sklep. Pytam o gre a gosc mnie pyta czy mam przrobionego xboxa, zenada.

#7 Guest_dissdia_*

Guest_dissdia_*
  • Guests

Napisano 02-05-2012 - 07:54

Ee tam. Nogame i gekon ilosci maja podobnie. W nogame konsol wiecej i tansze. W hucie bylem i powiem ze to pomylka nie sklep. Pytam o gre a gosc mnie pyta czy mam przrobionego xboxa, zenada.

#8 Guest_Alejandro_*

Guest_Alejandro_*
  • Guests

Napisano 09-05-2012 - 08:26

bylem w nogame na kijowskiej i zamiast girerki kupilem x360 arcade z hdmi za 250 zl :))) Polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Partnerzy: dzieci-warszawa.pl | domwawa.pl | warszawa.cz