Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zarobki, praca w Agencja Reklamowo-Marketingowa "Event" Sp.

139 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Gość_*

Guest_Gość_*
  • Guests

Napisano 13 czerwiec 2013 - 08:31

ta firma to sciema , nie ma jej w rejestrze firm . Numer nip jest za dlugi o 2 cyfry

To sobie wejdż w rejestr KRS, to jest spółka!

#22 Guest_Anna_*

Guest_Anna_*
  • Guests

Napisano 14 czerwiec 2013 - 06:55

ta firma to sciema , nie ma jej w rejestrze firm . Numer nip jest za dlugi o 2 cyfry

o czym Ty w ogóle mówisz? nie siej zamętu. Nip jest w porządku a rejestr firm zobacz jeszcze raz, dokładniej. 

#23 Guest_Maja_*

Guest_Maja_*
  • Guests

Napisano 24 czerwiec 2013 - 03:41

Podbijam wątek i proszę o odpowiedzi, czy ktoś przeszedł oba etapy rekrutacji?
Jak ze stawką i z grafikiem?

#24 Guest_Ania_*

Guest_Ania_*
  • Guests

Napisano 04 lipiec 2013 - 03:14

Ja przeszłam :)

A jakie stanowisko Cię interesuje?

#25 Guest_chinch_*

Guest_chinch_*
  • Guests

Napisano 05 lipiec 2013 - 01:11

Ja tez jestem ciekawa, bo właśnie dzwonili i zaprosili, ale ja nie mam pojęcia na jakie stanowisko aplikowałam - bo nie wysyłałam do takiej firmy CV.. wysłałam jedno CV na "rekrutację ukrytą" gdzie nie podali nazwy firmy, a stanowisko to: "menedżer zespołu HR"... Może to oni, nie wiem. Nie chciałam idiotycznie pytać "przepraszam a na co ja w ogóle aplikowałam"? :P

#26 Guest_Elka_*

Guest_Elka_*
  • Guests

Napisano 08 lipiec 2013 - 01:41

Czy ktoś korzystał z usług agencji reklamowej MAAX GROUP?? Jest to agencje z Opola ale nie dużo informacji mam na temat tej agencji... Jeżeli ktoś chciałby mi pomóc to proszę o opinię MAXX GROUP

a to link do nich:

www.panoramainternetowa.pl/index.php?akcja=firma&id=1066

Serdecznie dziękuję z góry za odpisanie :)

#27 Guest_Marlena_*

Guest_Marlena_*
  • Guests

Napisano 09 lipiec 2013 - 12:30

mnie interesuje stanowisko hostessy? możesz mi coś więcej powiedzieć o tym?

#28 Guest_Ania_*

Guest_Ania_*
  • Guests

Napisano 12 lipiec 2013 - 01:49

To wracając do Twojego pytania: grafik ustalisz sobie z kierowniczką, trzeba jakoś rozplanować tydzień między wszystkie dziewczyny. A co do kasy: tak naprawdę zależy to tylko od Ciebie-masz tu jakąś podstawę, ale tak naprawdę najwięcej zarabia się na prowizji, jeśli masz dobrze gadane, jesteś odważna i pewna siebie, możesz naprawdę sporą kasę z tego wyciągnąć. Kwestia podejścia do klienta i Twoich umiejętności.

#29 Guest_AGA_*

Guest_AGA_*
  • Guests

Napisano 12 lipiec 2013 - 02:47

mnie interesuje  stanowisko "praca biurowa"?
i też chcetnie sie dowiem jak wygląda sytuacja finansowa?

#30 Guest_Ania_*

Guest_Ania_*
  • Guests

Napisano 16 lipiec 2013 - 03:21

W biurze pracuje rekruterka i konsultantka, czasami kierownik. Masz swoje biurko, swoje narzędzia pracy. A wypłaty, jak na innych stanowiskach- są zależne od tego jak Ci idzie, bo poza podstawą jest jeszcze prowizja.

#31 Guest_...._*

Guest_...._*
  • Guests

Napisano 18 lipiec 2013 - 02:50

doskonale znam tą firmę i moge wam powiedzieć , że wspułpraca z nimi nie jest zła ..
wiadomo wszystko zależy oczywiście od stanowiska na jakim chcesz pracować .
Jestto klub GOGO , więc zatrudniają tancerki , hostessy , kelnerki , barmanki , promotorki , koordynatorki a także kierowników i do ludzi do prac biurowych ..

W tej firmie można zarobić naprawde fajne pieniądze i to za za pracę nie jakoś bardzo bardzo ciężko .. 

Firma ta ma kluby w całej polsce .. 

#32 Guest_Joanna_*

Guest_Joanna_*
  • Guests

Napisano 26 lipiec 2013 - 03:39

a czy był ktoś z Was na drugiej rozmowie? bo ja mam zgłosić się dziś na 20.30 do jakiegoś biura i nie wiem czy wart iść i czy troche to nie dziwne że tak późno?

#33 Guest_magda_*

Guest_magda_*
  • Guests

Napisano 03 sierpie 2013 - 11:12

Hej,

weszłam z ciekawości na ich stronę: http://pracatancerki...praca-hostessy/

i tam jest info.że stawka podstawowa to 7zł brutto/h + 25% od wartości drinka którego postawi nam klient...

czyli rozumiem że praca sprowadza się do rozmów i piciem z klientami?

może jest na forum ktoś kto tam pracował i może napisać jak dokładniej wygląda praca hostessy ? 

#34 Guest_ble_*

Guest_ble_*
  • Guests

Napisano 05 sierpie 2013 - 12:21

A czy jest tu jakaś motywatorka, która napisałaby ze swojej strony jak ta praca wygląda? Bo jestem zainteresowana tym stanowieskiem, a nie wiem czy się nadaję i czy podołam.

#35 Guest_al_*

Guest_al_*
  • Guests

Napisano 05 sierpie 2013 - 05:52

MOTYWATORKA to dziewczyna, która wspiera dziewczyny ( tancerki) jest dzienna i nocna, dzienna zajmuje się przygotowaniem dziewczyn czyli fryzier - kosmetyczka-makijaż-ubrania dodatkowo wpierasz je psychicznie jeżeli mają jakiś problem lub zaczynają w siebie wątpić - jesteś typem psychologa/przyjaciólki. A nocna jest z dziewczynami w klubie całą noc - pilnuje żeby wszystko grało jak należy.

#36 Guest_Ewa_*

Guest_Ewa_*
  • Guests

Napisano 06 sierpie 2013 - 03:14

A czy jest tu jakaś motywatorka, która napisałaby ze swojej strony jak ta praca wygląda? Bo jestem zainteresowana tym stanowieskiem, a nie wiem czy się nadaję i czy podołam.

Tak, jak napisała koleżanka  - motywtorka jest opienukną tancerek. Wproadzwa do grupy tancerek, które już zostały przyjęte, motywuje je do pracy, rozwiązuje problemy, która napotkają tancerkę.

#37 Guest_pysia_*

Guest_pysia_*
  • Guests

Napisano 07 sierpie 2013 - 02:13

Czyli po prostu trzeba lubić ludzi, umieć ich słuchać i rozmawiać z nimi? :) Super!

#38 Sprzątanie Kraków

Sprzątanie Kraków

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 66 postów
  • LocationKraków Małopolska

Napisano 08 sierpie 2013 - 06:12

Kto takie ogłoszeenia wypuszcza? ;/ przecież każdy się w końcu dowie, że to go go.

#39 Guest_Monika_*

Guest_Monika_*
  • Guests

Napisano 13 sierpie 2013 - 03:21

Kto takie ogłoszeenia wypuszcza? ;/ przecież każdy się w końcu dowie, że to go go.

a co z tego ze gogo przecież nikt się tam nie puszcza za pieniądze i nikt nie kradnie nie zabija, po prostu można dobrze zarobić i się nie narobić :)

#40 Guest_P._*

Guest_P._*
  • Guests

Napisano 25 sierpie 2013 - 11:58

Chciałam się wypowiedzieć nt. monitoringu firmy, te osoby, z którymi miałam watpliwą przyjemność spędzić dwa tygodnie będą wiedziały kim jestem. Przedstawie jak najbardziej obiektywne fakty- reszta zalezy od opinii publicznej.

Otóż od początku, przy rekrutacji byłam wprowadzona w błąd z godzinami pracy. Co do opisu stanowiska w miare dobrze było wypytanie o tworzenie autorytetu, typowy coaching - sądziłam coś czym się już zajmowalam, spróbuję.

Otóż przez pierwszy tydzień sama musiałam domyślić się jaki warunki panują w firmie. W momencie kiedy na poczatku powiedziano mi jak czegoś nie wiesz to pytaj, a potem pytam i w odpowiedzi uzyskuje pogardę, słuchajcie. Tak się nie robi :) Szanuj współpracownnika, a potem ciesz sie z tego, że możesz się z nim dogadać w sprawie ,np dnia wolnego... a skoro przy wolnym jestesmy. Praca 6/7 dni w tygodniu (na rozmowie miałam powiedziane 2 dni wolnego a nie jeden)  dodatkowo czesto ściągany jesteś z dnia wolnego bo koniecznie potrzebują Cię w biurze (szkoda mi dziewczyny, ktora dwa razy była ściągana przy mojej obecności, nawet na randkę ie mogla sobie pójść)

Ogólem praca może być dobra dla osób, które lubia spędzac 3/4 swojego zycia w biurze. godziny pracy są nocne- to fakt ,min 12 godzin, za nadgodziny jakoś nikt mi nie mógl odpowiedzieć co to za wymysł.... tuż po paru dniach przybyły jeszcze dwie dziewczyny z rekrutacji, trzymam za nie kciuki i mam nadzieję, że się wyrobią :)

Bo ja podziękowałam za współpracę z zbyt wielu powodów, a przede wszystkim dlatego, iż nie jestem desperatką aby w tak sposób traktować mnie jako współpracownika jak i pracownika.

Może na klubach integracja jest wieksza (co można zobaczyć na kamerach chociazby) natomiast nie można tego powiedzieć w centrali , panuje tam chaos oraz metoda spychologii wobec konsekwencji czego sama nie toleruje, Nawet kwestia umowy nie pozostała mi wyjaśniona, a ktoś z księgowości miał się odezwać - jak widać telefon milczy.

To samo mówi za siebie, nie chciałam nic złego mówić o firmie natomiast uważam, ze uczciwiej jest powiedzieć jak ciężkie panują tam warunki dla osób, które są nieświadome niektórych realiów i tam zostają, całe szczęście ulotniłam się

P.S. gdyby firma monitoring zatrudniała na umowę o pracę to nie musiliby siędzieć 6 dni w tygodniu po 13-14 godzin, ponieważ doba pracownicza by na to nie zezwalała a od godziny 22-6 musi być podniesiona stawka godzinna. Niestety pracownikow to nie tyczy, ponieważ istnieje jedynie umowa zlecenie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Google Mobile (1)

Partnerzy: dzieci-warszawa.pl | domwawa.pl | warszawa.cz