Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam sali na duże imprezy i konferencje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 machalica

machalica

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 15-01-2010 - 01:46

Szukam sali na duże imprezy i konferencje w Krakowie, na około 100 osób dziennie. Dzięki z góry za wszystkie podpowiedzi, najlepiej z adresami.
bogu rodzica dziewica

#2 butbol

butbol

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15-01-2010 - 02:05

Urząd Województwa, ładne duże sale konferencyjne w Krakowie są do dyspozycji na ulicy Basztowej.

#3 Sajgonka

Sajgonka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06-08-2010 - 11:39

W Zabierzowie w Business Parku jest restauracja Krakowskie Przedmieście, która mieści z dwieście osób. Jest wyposażona w sprzęty audiowizualne, mają dobre jedzenie i bardzo przyjemne otoczenie. Organizują też wesela, sylwestry, imprezy integracyjne. Godne polecenia miejsce, idealne na konferencję.

#4 Karoline

Karoline

Member

• Members
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 24-02-2011 - 11:35

Hilton Garden Inn Kraków (3*),
ponad 260m2 lobby konferencyjnego z pełnym zapleczem audiowizualnym i restauracyjnym.

Zainteresowanych odsyłam na stronę internetową lub na profil an Facebooku -> facebook.com/HiltonGardenInnKrakow

ul. Marii Konopnickiej 33
Kraków, Poland, 30-302
Recepcja:
tel. :+48 12 39 99 000

#5 Guest_Bartosz_*

Guest_Bartosz_*
  • Guests

Napisano 27-06-2011 - 01:46

Polecam sale weselno-konferencyjna na ok 180 os zdala od zgiełku Chatę Gieda w Zagórzanach, gm Gdów. Robiłem tam 3 szkolenia dla ponad 100 pracowników i dwie imprezy integracyjne ( jedzenie rewelacja ). Zupełnie coś innego jeżeli ktoś nie popiera rutyny chatagieda.pl

#6 Guest_kuba_*

Guest_kuba_*
  • Guests

Napisano 08-11-2011 - 06:42

Witam jestem przedstawicielem firmy ktora wynajmuje sale posiadamy dwie sale jedna na 12- osob druga na 80 osob obydwei sale sa klimatyzowane i rlrgamcko urządzone isnieje mozliwosc wynajecia jednej lub dwoch sal z naszym cateringiem lub bez cateringu zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania bliższych informacji i umóienia się na ewentualne spotkanie 504-639-948

#7 Guest_AdamS1970_*

Guest_AdamS1970_*
  • Guests

Napisano 25-02-2012 - 08:18

gdyby to nie chodziło o Kraków to ja bym z czystym sumieniem polecił Halę MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa. Powierzchnia ogromna, możliwości wiele.Idealna na eventy, duże imprezy, konferencje, kongresy, szkolenia, uniwersalna w zasadzie :)

halamtpolska.pl

#8 moniczka88

moniczka88

Member

• Members
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 26-10-2012 - 03:28

Duże sale konferencyjne i nie tylko, są w centrum Witek w Kraków - Modlnica. Wiem, że mają tam kilka jeśli nie kilkanaście różnych sal do spotkań biznesowych. No i do tego hotel oczywiście.

#9 Guest_fallowme_*

Guest_fallowme_*
  • Guests

Napisano 03-01-2013 - 11:30

jeśli chodzi o dobre miejsce na imprezę w stylu wesele, czy komunia. Moim zdaniem bardzo dobrze do tego nadaje się Hotel Niebieski. Mają dużą salę, gdzie śmiało można urządzać takie imprezy, a do tego doskonałe jedzenie. Poza tym hotel ma fajny taras, jest nad Wisłą i można podziwiać piękne widoki.

#10 michalkowa

michalkowa

Member

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 03-01-2013 - 03:10

Ja miałam okazje mieć imprezę firmową w hotelu Swig niedaleko budynku firmy Capgemini i parku wodnego. Wspaniała obsługa, ładna sala i wystrój. Dużym atutem była klimatyzacja, z tego względu, że impreza odbywała się w upalny letni dzień. Polecam!

#11 Guest_queenmerry_*

Guest_queenmerry_*
  • Guests

Napisano 28-01-2013 - 01:28

a ktoś miał może konferencję w Hotelu Niebieskim? Słyszałam, że bardzo dobre miejsce na takie imprezy, duża sala, potrzebny sprzęt, rzutnik, ekran, można też dostosować pomieszczenie do ilości osób. Jak ktoś ma jakieś doświadczenia z tym miejscem mam nadzieję, że się podzieli wrażeniami.

#12 Guest_SocAli_*

Guest_SocAli_*
  • Guests

Napisano 19-02-2013 - 06:13

ja polecam przeszukać oferty oublikowane w necie - można znaleźć niezłe perełki na takie okazje jak konferencje, imprezy firmowe. . Śluby przecież też wchodzą w grę. Ja osobiście wole Wieliczke - spokojniej i można skupić się na ważnych rzeczach niż turyści i turystki 8-)

#13 Guest_knab_*

Guest_knab_*
  • Guests

Napisano 21-02-2013 - 07:09

Skorzystałem z oferty tej strony e-konferencje.pl i muszę przyznać, że jest naprawdę fajna. Znalazłem tam idealne miejsce. Dzięki temu zaoszczędziłem mnóstwo czasu na szukaniu na wielu stronach. Mam nadzieje, że będzie się ona dalej dobrze rozwijać, bo jak na ten moment jest bardzo interesująco.

#14 Witold

Witold

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28-02-2013 - 06:58

W Krakowie jest wiele pięknych i ciekawych sal, więc myślę, że problemu nie będzie. Najgorzej może być z wybraniem najlepszej, lecz to głównie od gustu zależy. Radze przeszukać strony zawierające oferty firm, które oferują wynajem sal. e-konferencje.pl

#15 Guest_Dariusz_*

Guest_Dariusz_*
  • Guests

Napisano 25-05-2013 - 03:22

na codzienne konferencje,to chyba lepiej podpisac jakas umowe z najemca?! Zerknij sobie na sale w Chochlowym Dworze, maja parking, restauracje, mozliwosc noclegu, mysle,ze powinna Ci spasowac.

#16 Guest_Anita_*

Guest_Anita_*
  • Guests

Napisano 21-08-2013 - 01:03

Polecam salę weselno-bankietową w podkrakowskich Mogilanach. Zalety do wielkość sali (sala może pomieścić 250 osó B), najlepszy w Krakowie catering, parking, bliskość Krakowa oraz trasy na Zakopane.
Adres: ul. Sportowa 27a
Kraków-Mogilany
Dane kontaktowe: wesela.jurek-catering.pl

#17 Guest_hera_*

Guest_hera_*
  • Guests

Napisano 28-06-2014 - 11:17

albo tutaj .rthotels.com.pl/ możecie poszukać miejsca na konferencje. Wszystkie obiekty w bardzo dobrej lokalizacji

#18 Aligator20

Aligator20

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisano 01-07-2017 - 08:08

Ja uważam, żę nie ma sensu organizować konferencji poza naszym regionem. Przecież u siebie mamy tak komfortowe i przystosowane do tego hotele jak Fajkier na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Zresztą sami zerknijcie do http://www.hotelfajk...encje-szkolenia a przekonacie się, że to dobry wybór. Goście konferencji cenią sobie wyjątkowe miejsca, a to jak najbardziej spełni ich oczekiwania. 

#19 jacekson

jacekson

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 12-07-2017 - 09:32

A czy to musi być koniecznie Kraków? Bo jeżeli nie, to w Zakopanem masz kilka interesujących miejsc, tylko tam moze być trochę drogo z racji dużego ruchu turystycznego.

Alternatywa to np Hotel na Błoniach w Bielsku-Białej. Obiekt posiadający trzy sale konferencyjne o różnych powierzchniach. Największa jest w stanie pomieścić od 120 do 250 osób. Na http://hotelnablonia...erencje-hotelu/ masz szerszy opis.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Partnerzy: dzieci-warszawa.pl | domwawa.pl | warszawa.cz