Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kraków dobry psycholog / psychoterapeuta

51 odpowiedzi w tym temacie

#1 krokus

krokus

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3461 postów

Napisano 26 stycze 2010 - 06:53

Bardzo dobry lekarz psychoterapeuta w Krakowie, prywatnie, na NFZ, Wasze opinie:

----
Gdzie w Krakowie jest najlepsza psychoterapia? Który psycholog jest warty odwiedzenia? Jaki cennik obowiązuje, który jest tani albo bezpłatny? ( ruczaj, nowa huta)

polecani lekarze z Krakowa? (np. dr Elżbieta Kisiel, Dorota Krzywicka, Bartłomiej Perczak, dr n. med. Małgorzata Mróz, Katarzyna Joniec-Bubula, Beata Kozak, Tamara Bogdanowicz, Marta Orczyk oraz Agnieszka Krzyżanowska).

Moja ulubiona to dr lek med Dorota Krzywicka, przy okazji jest również seksuologiem.

#2 Guest_marta_*

Guest_marta_*
  • Guests

Napisano 30 stycze 2010 - 03:55

Polecam dr nauk med. Krzysztof Walczewski

ul. Konarskiego 42 lok. 2

Doktor Walczewski jest bardzo dobrym i doswiadczonym lekarzem. Potrafi zrozumieć pacjenta i jego problemy zawsze mówi spokojnie i na temat a rozmowa jest konkretna i rzeczowa.

#3 Guest_Titus_*

Guest_Titus_*
  • Guests

Napisano 20 padziernik 2010 - 06:40

A dobry psychoterapeuta prowadzący terapie metodą Gestalt w Krakowie?

#4 Guest_Krakusik_*

Guest_Krakusik_*
  • Guests

Napisano 15 grudzie 2010 - 01:14

Jeśli chodzi o gabinet psychoterapii metodą Gestalt w Krakowie to można sprawdzić ten adres: ul. Bernardyńska 9/2A 30-069 Kraków Można poszukać www i dowiedzieć się czegoś więcej.

#5 Guest_rensu_*

Guest_rensu_*
  • Guests

Napisano 13 stycze 2011 - 09:08

Pani dr Kopeć Monika, pracuje na klinice ale przyjmuje też prywatnie, jest dobrą terapeutką, zaangażowaną w swoją pracę, mnie bardzo pomogła. Kontakt tel.502503546. R.

#6 Guest_Ola_*

Guest_Ola_*
  • Guests

Napisano 11 luty 2011 - 12:19

hm!!! ja znam p. Dorotę Krzywicką , niegdyś pracującą w P P-P. ul Chmielowskiego, ale ona jest psychologiem a nie lekarzem i nie jest psychoterapeutą. Czy seksuologiem ? - nie wiem. Być może są to dwie rożne osoby, a zbieg imion i nazwisk.

#7 Guest_zbylo_*

Guest_zbylo_*
  • Guests

Napisano 11 luty 2011 - 12:32

kiedyś chodziłem z żoną do psychologa , na ul. Mazowiecką, do Wioletty Górka?Górecka?Górnicka?Górniak?- dokładnie nie pamiętam nazwiska, ale do dziś ją wspominam! Potrafi słuchać i można się przy niej czuć dobrze, traktuje ludzi z szacunkiem, nie ocenia, nie narzuca własnego zdania tylko pozwala samemu dojść do właściwego rozwiązania, przyczyn nieporozumień.

#8 Guest_marionetka_*

Guest_marionetka_*
  • Guests

Napisano 23 luty 2011 - 05:32

Podaję namiary na bardzo dobrą psychoterapeutkę w Krakowie.Anna Pawełczak-Bałata 501-491-408.Przyjmuje w centrum Krakowa w prywatnym gabinecie.Jest profesjonalna do bólu i skuteczna ale trzeba się nieżle wysilać.Ale to działa:-)

#9 Guest_Miska_*

Guest_Miska_*
  • Guests

Napisano 16 marzec 2011 - 10:56

Ja chodziłam do psychoterapeutki,gdy miałam blokadę z napisaniem magisterki, poszło do przodu, a i kilka innych spraw też :) namiary Żaneta Pamuła 722 040 619.

#10 CentrumOpiekiDomowej

CentrumOpiekiDomowej

Member

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 06 kwiecie 2011 - 11:15

Z cała pewnością możemy polecić psychologów z przychodni na ul.rusznikarskiej (kontrakt z NFZ)
Centrum Opieki "Przy Tobie"
Profesjonalna opieka domowa nad osobami starszymi, chorymi i dziećmi
www.centrum-opieki.eu

#11 Guest_Monia_*

Guest_Monia_*
  • Guests

Napisano 15 kwiecie 2011 - 12:30

Polecam wszystkim forumowiczom Annę Mazankiewicz, która przyjmuje w centrum medycznym falck. Złota kobieta, jestem właśnie w trakcie "terapii", i przyznam szczerze jest zdecydowanie lepiej. długo by się rozwodzić nad moimi problemami ale szczerze powiem :roll: życ mi się znowu zachciało.

#12 Maja35000

Maja35000

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 kwiecie 2011 - 09:28

Witajcie ja mogę polecić swojego psychologa pana Piotr jeśli ktoś lubi rozmawiać z panami :D bo ja tak wolę jest konkretnie i to ma znacznie przynajmniej dla mnie miało. Teraz jak widzę że teraz pracuje w przychodni pod kontraktem z NFZ !! ja kiedyś płaciłam. Polecam tu podsyłam namiar jak ktoś ma ochotę to zawsze można sprawdzić krakowskipsycholog.pl/krakow-kontakt.htm ja sama wiem że na psychologa trzeba trafić .

#13 Guest_afkilk_*

Guest_afkilk_*
  • Guests

Napisano 19 kwiecie 2011 - 08:29

Byłam ostatnio na spotkaniu z panią Beatą Biernacką. Po przeczytaniu kilku dobrych opinii o postanowiłam spróbować... i jestem bardzo zadowolona ;). Pani Beata ma bardzo dobre podejście do człowieka. Jeśli potrafiła mnie zrozumieć to i wam pomoże. Na pewno nie zrezygnuję z tej terepii. Jej strona znajduje się na psychologkrk.hoseo.pl, ktoś już ją chyba na tym forum wpisywał ale na powtórzeniu nic nie stracę :)

#14 marcinkrak86

marcinkrak86

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 maj 2011 - 09:56

Ja też chciałem polecić pana Piotr. Spotkania są bardzo pomocne i otwierające szersze spojrzenie, choć nie zawsze "dostaje to czego chce" ale to daje efekt :) no przynajmniej u mnie :)
Tu są namiary na niego tel. 889008780
krakowskipsycholog.pl
Pozdrawiam
Marcin

#15 Guest_lili_*

Guest_lili_*
  • Guests

Napisano 28 maj 2011 - 12:29

Dobry psychoterapeuta psychodynamiczny mgr Lidia Tkaczyk tel. 693 416 108 - Centrum Psychoterapii Pro EGO

#16 zoska

zoska

Member

• Members
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 02 czerwiec 2011 - 11:26

ja polecam panią Melnyczuk z Poradni Psyche. Osobiście nie miałam kłopotów natury emocjonalnej, ale moja serdeczna przyjaciółka leczyła się na depresje właśnie w tej poradni - na Armii Krajowej, to chyba jest Scanmed Universum (budynek przychodni). Poznałam panią psycholog, bardzo miła osoba. Moja przyjaciółka wyszła z kłopotów i nie trwało to długo. Ale sama przyznała, że Melnyczuk jest zdroworozsądkowa w pracy i pomaga samemu ocenić sytuację i wyjść na prostą.

#17 Guest_Antracyt_*

Guest_Antracyt_*
  • Guests

Napisano 06 czerwiec 2011 - 10:19

Anna Pawełczak Bałata, polecam ponieważ bardzo pomogła mojej żonie, a było na prawdę krucho. Sam wybieram się na terapię,ale ja niestety już do niej pójść nie mogę. Namiary: 501 491 408, psychoterapiakrakow.pl

#18 Guest_pjn_*

Guest_pjn_*
  • Guests

Napisano 15 lipiec 2011 - 07:58

A ja polecam bardzo 3 osoby z Krakowa:
-psychiatre Anne Wojciechowska-tylko prywatnie, ale jestem zachwycona, szybki efekt, gdy deprecha
-psycholog Rachele Molicka-chyba tez tylko prywatnie, ale zmiany po terapii sa zauwazalne i trwale
-psychiatre Jolante Robak-swietna kobieta, wyciagnela na prosta moja kumpele, chyba z kliniki

#19 Guest_zamenhuref_*

Guest_zamenhuref_*
  • Guests

Napisano 27 lipiec 2011 - 02:46

Mogę polecić Anne Mazankiewicz, bardzo rzeczowa i profesjonalnie podchodząca do pacjenta kobieta. Chodzę do niej na Mazowiecką (do cm Falck) już od ponad 4 miesięcy. Bardzo mi pomogła, długo by się tu rozpisywać nad całym problemem, bo to nie takie proste jednak z całą pewnością mogę polecić.

#20 rock

rock

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 sierpie 2011 - 09:09

A ja dla odmiany nikogo nie polecam.Nie mam dobrego zdania o psychologach i psychoterapeutach i o jakosci oferowanej przez nich pomocy zwłaszcza w gabinetach prywatnych.Powymieniałem troche opinii z ludzmi którzy korzystali z ich usług i tylko utwierdziłem sie w przekonaniu że gabinety psychoterapeutów to nie jest dobre miejsce do pracy nad sobą i zmiany na lepsze swojego życia.Niestety kosztowało mnie to dużo pieniedzy żeby dojść wreszcie do tego wniosku że tak naprawde niemozna liczyc na ich pomoc i szkoda nabijać im portfele bo tak naprawde nic nie otrzymuje sie w zamian.Pani do kturej chodzilem na psychoterapie w internecie byla laskawa napisac ze ma wieloletnie doswiadczenie w pracy psychologa i psychoterapeuty a puzniej kiedy juz bylem w trakcie terapii okazalo sie ze jest dopiero na pierwszym roku szkolenia,i ma dopiero 26 lat.Osoba ktura w tak ewidentny sposub wprowadza w blad ludzi potrzebujaczch pomocy i chce uchodzic za autorytet nie zasluguje na zadne powazanie.Kiedy nie moglem przyjsc na jedna z wizyt z powodu smierci bliskiej dla mnie osoby domagala sie ode mnie pieniedzy za ta nieodbyta wizyte.Sama zarabia tyle co prezes jakiejs duzej firmy i jeszcze prubuje wyludzac nienalezne jej pieniadze.Jak dla mnie ktos taki jest bardzo malym czlowiekiem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Partnerzy: warszawa.cz | dzieci-krakow.pl | krakowm.pl | domwawa.pl