Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kraków dobry dentysta stomatolog dziecięcy

80 odpowiedzi w tym temacie

#1 krokus

krokus

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3463 postów

Napisano 24 stycze 2010 - 06:13

Bardzo dobry lekarz dentysta stomatolog dla dzieci Kraków, prywatnie, na NFZ, Wasze opinie:

Na jakiej ulicy / dzielnicy przyjmuje najlepszy stomatolog dziecięcy w Krakowie? ( ulica gertrudy, montelupich, kielecka, prokocim, nowa huta, podgórze, kurdwanów, ruczaj, centrum, zacisze, batorego, dobrego pasterza )

W którym szpitalu i przychodni, jaki cennik obowiązuje? Która stomatologia dziecięca ma czynne całodobowo 24h ?

Jaki przykładowy polecany lekarz z Krakowa? (np. dr Joanna Grochmal, Marek Witkowski, Tadeusz Zarzecki, Łukasz Malan, Jacek Jasiniak, Filip Obrapalski, Tomasz Rozwadowski, Krzysztof Zdanowski , Andrzej Petri i Michał Fortuna). Najlepsi stomatolodzy dla dzieci w Krakowie.

Wiecej o lekarzach dziecięcych tutaj dzieci-krakow.pl/zdrowe-dziecko-f109.html

#2 Guest_andzia_*

Guest_andzia_*
  • Guests

Napisano 29 kwiecie 2010 - 06:41

Serdecznie polecam Panią stomatolog- Anna Krzywda. Przyjechałam z córka aż z Pd.Krakowa, znajomy z Zielonek polecił mi Panią Anne, bardzo wrażliwa i miła Pani lekarz, corka była zadowolona. Na stronie stomatologia-zielonki.pl po ilosci certyfikatów widać, że to fachowiec. Jedyny i niewielki minus to odległość jaką musze pokonać, ale warto !

#3 Guest_beata56_*

Guest_beata56_*
  • Guests

Napisano 08 czerwiec 2010 - 01:47

dr. Kaleta - w Hucie na os. Dywizjonu 303, ma nie tylko dobre podejście ale też specjalny sprzęt do znieczulenia i co najbardziej zachwyciło mojego synka - wybór kolorowej plomby...z medycznego punktu widzenia nie ma znaczenia, ale mały był bardzo zadowolony

#4 paradontozaNH

paradontozaNH

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 czerwiec 2010 - 01:04

Polecam dr. Wiecha, gabinet w nowej hucie na placu centralnym w nowo powstałym Hotelu na centrum E 12 (Okolice banku PKO)

Najlepszy specjalista od endodoncji , uwielbia najcięższe przypadki( "złamasy" ,perforacje , niedrożne kanały itp.), które są dla niego wielkim wyzwaniem...nigdy się nie poddaje i walczy o każdego zęba;). Gorąco polecam...pacjentka po leczeniu kanałowym ósemki ;) :lol:

Nie wiem czy mogę podać adres strony www:
dentysta-nowahuta.pl/

#5 Guest_Celina_*

Guest_Celina_*
  • Guests

Napisano 21 wrzesie 2010 - 11:43

Ja chodzę z dziećmi do Studia Stomatologicznego Skrzat na Ruczaju. Moje córki tam leczą zęby u dr Jendryczki i są zachwycone :D Pani doktor ma tak świetne podejście do dzieci, że nie wiem czy ktokolwiek inny tak potrafi :D , nawet bajki opowiada !!! Zagada dzieciaka i masz - ząbek już gotowy , a największą radość mają przy wyborze koloru plomby :lol: Bardzo miłe panie asystentki. Wszyscy w rodzinie się dziwią, bo moje córki uwielbiają chodzić do dentysty :!:

#6 ANNA

ANNA

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 wrzesie 2010 - 11:17

Poszłam do dr.Jendryczki - Centrum Stomatologiczne "SKRZAT" - ze swoją 3-letnią córką na pierwszą wizytę w listopadzie 2009r. Dr.stwierdziła, że należy założyć plombę. Córka siedziała grzecznie i słuchała pani dr., której nieopatrznie poczas borowania ześlizgło się wiertło i uszkodziło dziąsło. Z buzi polała się krew tak , że ja z dzieckiem i mężem byliśmy we krwi ( scena jak z horroru), po czym udało mi się uspokoić córkę i namówić do ponownego otworzenia buzi. Tym razem było jeszcze gorzej bo pani dr. środkiem dezynfekcyjnym chciała oczyścić zęba i dalej go borować (tak przynajmniej tłumaczyła), niestety środek dostał się do rany i to było jeszcze gorsze. Córka zaczęła płakać i na tym musieliśmy wizytę zakończyć. Po powrocie do domu krwiak w buzi zrobił się tak duży, że kilka dni nie było mowy o jedzeniu noi oczywiście konieczne było smarowanie rany maścią. Po kilku dniach wybraliśmy się ponownie na wizytę do Centrum Stomatologicznego "SKRZAT" do dr.Freyer, na której córka oczywiście nawet nie weszła do gabinetu i wpadła w histerie.Pani dr.Freyer zapewniała, że po jakimś czasie dziecko zapomni i za całą sytuację "przeprasza". Po kilku miesiącach poszliśmy znowu do dr. Jendryczki, ale sytuacja znowu się powtórzyła tzn.córka wogóle nie weszła do gabinetu. Próbowaliśmy przekonać ją do pojścia do innego dentysty (zaliczyliśmy ich później 4), ale bezkutecznie. Po prawie roku poszliśmy do dr. Anity w Wieliczce (młoda sympatyczna p.doktor ), gdzie córka na 2-ej wizycie miała założoną plombę.

#7 nowyWkrakowie

nowyWkrakowie

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 grudzie 2010 - 01:16

troche tu było długo cicho ale mam nadzieje że mi ktoś odpisze...;/ potrezebuję fajnego nie drogiego dentyste z podejściem do maluchów (2 latka) i w centrum wiecie coś ??

#8 Emi345

Emi345

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 grudzie 2010 - 03:31

Nie mam szczęścia do dentystów, moje dzieci też;(( Szukamy "rodzinnego" stomatologa w Krakowie, który pomoze moim dzieciom przezwycieżyć strach.

#9 Guest_ka83_*

Guest_ka83_*
  • Guests

Napisano 01 luty 2011 - 12:23

To polecam Doktor Karolinę Urbaniak, która przyjmuje teraz w nowiutkim gabinecie ALBUSDENT na Mogilskiej - nikt nie ma takiego podejścia do dzieci :D . Oczywiście mąż i ja też chodzimy do "naszej" Pani Karoliny.

#10 Guest_Jozar_*

Guest_Jozar_*
  • Guests

Napisano 02 luty 2011 - 06:30

KA, a czy twoja pani lekarz dysponuje cyfrowym systemem diagnostyki radiologicznej pacjentów??.

#11 Guest_bartekmocarz_*

Guest_bartekmocarz_*
  • Guests

Napisano 11 luty 2011 - 04:21

Jozar, dobre pytanie, czytałem ostatnio o tym gdzieś w necie i wydaje mi się, że to klasa sama w sobie dla gabinety stomatologicznego> kto w Krakowie ma coś takiego?

#12 Guest_forumpowicz_*

Guest_forumpowicz_*
  • Guests

Napisano 18 luty 2011 - 11:12

Hej, wpisalem w google tez Wasz system, o którym mówicie i znalazlem na stronie internetowej Zakopianki, że mają taki sprzęt.

#13 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 25 luty 2011 - 09:17

Ja natomiast byłam na Wzg. Krzesławickich u Pani Ani.

Co prawda gabinet jest nowy , ale jestem bardzo zadowolona,

a w dodatku dzięki temu,ze gabinet nie dawno powstał

są promocyjne ceny , POLECAM,,

aa link do strony dentystanowahuta.pl

#14 Guest_migal_*

Guest_migal_*
  • Guests

Napisano 26 luty 2011 - 03:47

To, że gabinet czy centrum jest nowe, nie świadczy na jego niekorzyść. Moim zdaniem takie roczne, półroczne centra są lepiej wyposażone, ponieważ właściciel zdaje sobie sprawę, ze nie jest jedyny i musi czymś zaskoczyć. Kwestia finansów też ma znaczenie, ale jak ktoś chce uzyskać renomę, musi się postarać.

#15 Guest_Iwa_*

Guest_Iwa_*
  • Guests

Napisano 11 marzec 2011 - 12:07

Ja polecam panią doktor z Okulickiego .Świetne podejście do malucha, gabinet nazywa sie Promimed i jest w nowym bloku na przeciwko Szpitala Rydygiera. Dodatkowo załapaliśmy sie na promocje, chyba jeszcze jest.

s

#16 Guest_migalina_*

Guest_migalina_*
  • Guests

Napisano 16 kwiecie 2011 - 01:30

Ogólny stomatolog - Piotr Matraszek - Bardzo dokładny, sympatyczny, bardzoooo przystojny ;)
ogromna cierpliwość do dzieci świetnie z nimi nawiązuje z nimi kontakt. Pracuje w CS Zakopianka

#17 Guest_playya_*

Guest_playya_*
  • Guests

Napisano 22 kwiecie 2011 - 04:21

Znam Zakopiankę, ale innego lekarza, a w zasadzie panią lekarz:) Fajne, przyjazne centrum

#18 Guest_frog_*

Guest_frog_*
  • Guests

Napisano 29 kwiecie 2011 - 04:24

Jakie cechy według Was powinien posiadać dobry stomatolog dziecięcy? Czy powinien wyróżniać się czymś szczególnym?

#19 Guest_ka83_*

Guest_ka83_*
  • Guests

Napisano 01 maj 2011 - 11:52

KA, a czy twoja pani lekarz dysponuje cyfrowym systemem diagnostyki radiologicznej pacjentów??.

Nie wiem co masz na myśli, jeśli rentgen cyforwy - to tak, taki z niskim promieniowaniem.
pozdrawiam

#20 Guest_pragmama_*

Guest_pragmama_*
  • Guests

Napisano 09 maj 2011 - 06:18

Frog, to chyba oczywiste, że dobry st dzieciecy, to przede wszytskim ktoś, kto się uśmiecha, a nie ma zaciśniętej buzi i czeka tylko na koniec pracy. O kompetencjach nie będę pisać, bo to też oczywiste. Dla mnie ważne jest też wrażenie ogólne, jakie robi na mnie lekarz i jak na niego reaguje moja córka. Znalazłam dla nie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Partnerzy: dzieci-warszawa.pl | domwawa.pl | warszawa.cz