Skocz do zawartości

tanie podróżowanie ;)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_bodzio_*

Guest_bodzio_*
  • Guests

Napisano 12-01-2012 - 01:34

Hej! Wiem, że zostało jeszcze sporo czasu, ale już zastanawiam się nad wakacyjnym wyjazdem.. W zeszłym roku zostawiłem wszytsko na ostatnią chwilę i podczas urlopu siedziałem w domu ;/ Czy możecie polecić jakieś miejsca (nocle) żeby wyszło niedrogo? Nie mam jeszcze wybranego miejsca, bo dużo zależeć będzie od kwestii finansowych... w gre wchodzi Polska i bliska zagranica ;) A i czy wiecie jak niedrogo mogę się tam przetransportować? Z góry dzięki!!!

#2 Guest_aghata_*

Guest_aghata_*
  • Guests

Napisano 13-01-2012 - 09:54

hej!
ja w zeszłym roku byłam z moim chłopakiem w Bratysławie, ceny jak na polską kieszeń są ok, chociaz oczywiście droższe niż w innych słowackich miejscowościach. A tanie bilety załatwiliśmy sobie przez wyszukiwarkę why not fly, tam tez zarezerowoalismy hotel i wykupiliśmy ubezpieczenie. ceny w knajpach rożne ale każdy znajdzie coś dla siebie (restauracja złoty bażant ma b. dobre regionalne potrawy i genialne piwo ;) polecam!

#3 Guest_bodzio_*

Guest_bodzio_*
  • Guests

Napisano 18-01-2012 - 12:39

Dzięki za radę! W sumie Bratysława to całkiem dobry pomysł. Nigdy nie byłem na Słowacji nawet przejazdem i mało wiem o tym kraju (w zasadzie tyle że mają góry i dobre piwo;) a przecież to tak niedaleko.. Jak tak przegladam w Internecie to faktycznie mają tam sporo ciekawych zabytków i bardzo dużo muzeów!

#4 Guest_aghata_*

Guest_aghata_*
  • Guests

Napisano 19-01-2012 - 09:42

Ewentualnie z południowych sąsiadow z pewnością warta zobaczenia jest Praga ;) ale tam jest na pewno drożej.. mimo wszystko zdecydowanie się oplaca wydać trochę więcej dla takiego miejsca.. stare miasto, złota uliczka, most Karola, muzeum alfonsa muchy! Bajkowe miasto…;) Najlepiej sprawdź sobie w wyszukiwarce ceny, terminy i wybierz co Ci bardziej będzie odpowiadało ;)

#5 Guest_Przemek82_*

Guest_Przemek82_*
  • Guests

Napisano 19-01-2012 - 12:38

ale się dobrze złożyło że trafiłem na ten watek :) w tym roku obiecałem sobie że zrobie niespodzianke dziewczynie i gdzieś ja zabiorę, ale przyznam szczerze że trochę się ociągałem , bo przerażały mnie te wszystkie formalności :P wcześniej bezpośrednio zamawiałem bilety przez jednego przewoźnika tanich lotów którego polecili mi wcześniej znajomi. ale termin mi nie zawsze odpowiadał i potem trzeba było wszystko dopasowywać pod wyjazd, troche było z tym zamieszania.. a nie miałaem już ochoty szukać czegoś innego.. A tutaj widze, że mają b. dużo przewoźnikow więc nie ma z tym problemu. Bardzo fajne rozwiązanie. A żeby nie zejść za bardzo z tematu.. to ja jestem za powiedzeniem – cudze chwalicie, swego nie znacie ;) więc może polecicie coś co warto zobaczyć w Polsce?

#6 Guest_naplus1_*

Guest_naplus1_*
  • Guests

Napisano 20-01-2012 - 08:24

Jezeli chodzi o Polske to polecam Pieniny
brak tloku jak w Tatrach, ceny nizsze, jezeli lubisz pochodzic po gorach to szlaki w Pieninach sa przystosowane dla kazdego nawet malozaawansowanego turysty.
Noclegi w Szczawnicy znajdziesz juz od 20zl

#7 goro

goro

Member

• Members
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 20-03-2012 - 01:04

Szybkie podróżowanie to oczywiście podróże lotnicze. Żeby tanio latać, trzeba monitorować rynek. Najlepsze metody - wyszukiwarka lotów plus newslettery linii lotniczych. Można w ten sposób fajnie planować weekendy, nawet latając tylko po Polsce.

#8 Guest_basia_*

Guest_basia_*
  • Guests

Napisano 06-05-2013 - 11:57

Jak dobrze poszukasz to znajdziesz możliwość tańszych podróży na przykład natanie loty do niemiec Warto się wybrać latem do Niemiec, jest to bardzo różnorodny i ciekawy turystycznie kraj.

#9 ptasiemleczko

ptasiemleczko

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 72 postów

Napisano 06-06-2013 - 08:08

na pewno wszystkie oferty last minute to tanie wakacje i warto poczekać z zakupem wyjazdu wakacjyjnego, szczególnie, gdy są to destynacje egzotyczne, bo sytuacja w tych krajach czasami się zmienia i na przykłąd teraz ze względu na zamieszki Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłosiło, że jak ktoś wybiera się do Turcji to lepiej, aby sie wstrzymał, a gdy mimo wszystko się tam wybierze to na własną odpowiedzialność :/

#10 Guest_Aneta_*

Guest_Aneta_*
  • Guests

Napisano 19-07-2013 - 07:38

Polecam Budapeszt! Noclegi tanie (ok. 30 zł za super hostel w centrum Pesztu), a samo miasto przepiękne. Dochodzi już tylko ubezpieczenie, ale jak sprawdzałam ostatnio na Inseco.pl, to przy tygodniowym wyjeździe spokojnie można się zmieścić w 20 zł :) A jeśli nie Budapeszt, to Wiedeń. Jeśli dobrze pamiętam, to chyba jeździ tam Polski Bus.

#11 sosna

sosna

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 30-07-2013 - 11:22

Jeżeli chcemy, aby było tanio najlepiej korzystać z opcji first minute lub last minute. Na nich zawsze można trochę zaoszczędzić, a to warianty i dla osób planujących swe wakacje z wyprzedzeniem i dla spóźnialskich :)

#12 Lucky24

Lucky24

Member

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 10-09-2013 - 05:17

Oferty last minute to dobre rozwiązanie, podobnie jak portale do rezerwacji noclegów jak np. relaximo, tak czy inaczej zawsze możemy dzięki taki rozwiązaniom znaleźć to co nasz interesuje trochę taniej. 

#13 Guest_Lidka25_*

Guest_Lidka25_*
  • Guests

Napisano 03-03-2014 - 09:25

Dla tych co lubią tanie podróże lotnicze jest fajny konkurs tanie-loty.com.pl/blogi/1160-aktywni-leca-za-darmo.html  "Aktywni lecą za darmo!" Wystarczy dołączyć do Społeczności Podróżników Tanie-Loty.pl i być aktywnym. :)

#14 Tomek25

Tomek25

Member

• Members
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 25-04-2014 - 09:34

Jeśli śledzisz cenniki na stronach linii lotniczych, to możesz trafić na bardzo atrakcyjną ofertę. Polecam też polskiego busa, którym dojedziesz na drugi koniec kraju za kilka czy kilkanaście złotych, o ile oczywiście trafisz na okazję.

#15 antalek9

antalek9

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27-06-2015 - 06:41

OFERTA WAŻNA JEST W TYM TYGODNIU !

Przerzyj piękne chwile w Bugłarii, piekna okolica,
oferta ostatnich miejsc. 10 dni na miejscu i
śniadania. Jest też opcja wykupienia wyżywienia w
korzystnych cenach. W tej cenie jest praktycznie
wszystko: przejazd autokarem,  hotel z basenem w pięknej okolicy.

Zakwaterowanie jest w hotelu Luna Family i gwarancja
pogody.

Rezerwując wczasy do Bułgarii w tym tygodniu cena

wynosi 699 PLN !

Kontakt z naszym Biurem
tel 12 631 01 05, 12 631 01 06
email antalek@antalek.pl

Załączone grafiki

• bulgaria-top-miejsca-wakacyjnyklimatpl.jpg

#16 Hergon_pl

Hergon_pl

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 90 postów

Napisano 22-12-2015 - 02:53

Myślę,że właśnie grudzień oraz styczeń to bardzo dobre miesiące na wymarzoną podróż do ciepłych krajów,głównie chodzi o niższe ceny które oferują biura podróży w opcji last minute. Już od kwietnia ceny pójdą zdecydowanie w górę.

#17 marchito

marchito

Member

• Members
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 31-12-2015 - 09:48

Racja, w zimie najprzyjemniej wyjechać gdzieś, gdzie jest ciepło i świeci słońce.

#18 Aligator20

Aligator20

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisano 18-09-2016 - 08:38

Jeśli faktycznie chcecie wakacje w Polsce, to najlepiej wybierzcie hotel nosalowy dwór w zakopanem. To niesamowite miejsce, które na pewno dostarczy Wam wielu niezapomnianych wspomnień. Najlepiej sami to sprawdźcie i się o tym przekonajcie.

#19 paolka

paolka

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisano 30-09-2016 - 08:54

Co do taniego podróżowania to bardzo ważną rzeczą jest aby nie przepłacić za bilety na samolot. Teraz jest era tanich lotów więc warto z tego korzystać. Ja zawsze jak mam gdzieś lecieć to wcześniej rezerwuje sobie bilety przez eloty.pl i jeszcze mi się nie zdarzyło abym nie natrafiła na ofertę promocyjną :)

#20 Karo29

Karo29

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano 07-12-2016 - 09:28

A może tak wycieczka do najciekawszych miast w Polsce? Ja planuję właśnie coś takie niedługo zorganizować, mam kilka miast na oku i oczywiście do każdego dopasowane sporo atrakcji , które będzie trzeba koniecznie zobaczyć. Koszt takiego wyjazdu jest naprawdę śmieszny, bo zatrzymuję się na przykład w takich miejscach hostele łódź tanie, dzięki temu nocuję w różnych ciekawych miejscach, w dobrych warunkach, ale za rozsądne ceny.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Partnerzy: dzieci-warszawa.pl | domwawa.pl | warszawa.cz